LA MESSICANA

Klasická línia La Mexicana sa vrátila do nového vzhľadu.

Mexická linka Classic La Caffè pozostáva z rôznych pražených a mletých zmesí vhodných pre rôzne typy verejnosti, v strukoch a kapsliach. Kvalita a presné služby zostávajú základným cieľom spoločnosti Caffè La Messicana, ktorá zaručuje celkovú spokojnosť zákazníkov.

GRAN MIX 100% ARABIKA

Zmes je výsledkom spojenia vysoko kvalitnej kávy zo strednej a južnej Ameriky. Jemná káva s výraznou kyslosťou, aromatické a sladké. Má ľahkú mandľovú a lieskovú chuť. Zmes pražených kávových zŕn s mäkkou a pretrvávajúcou chuťou. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
MISCELA CREMA BAR

Káva so silným telom, perzistentný krém a nízka horkosť. Existujú malé poznámky z čokolády. Kompletná zmes dobrej arómy a horkých poznámok z kakaa. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
MISCELA EXTRA BAR

Spojte so silnou a intenzívnou chuťou s kávou z južnej Ameriky a indickej kvality. Recept ocenený a milovaný baristami po celom Taliansku za vynikajúci krém a chuť. Vyvážená, plná a pikantná káva. Mohol by byť nazývaný mierne korenistý. Plná zmes s dobrou arómou. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
MISCELA GUSTO FORTE

Káva silná chuť, čisté a od, vynikajúce tela. V tomto recepte máme narážky na čerstvej trávy, ktorý má tendenciu neutrálny. Blend veľmi hustá a pevná, s vynikajúcou smetanovost. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
MISCELA SUNRISE

Kávová okrúhla, aromatická, čokoládová a s dobrým telom. Nízka kyslosť. Zmes so silnou aromatickou štruktúrou a intenzívnym krémom. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
MISCELA SUPER BAR

Zmes silnej chuti s kávou strednej a indickej kvality. Má dobrý krém, ktorý robí nápoj neuveriteľne cenený nielen v cukrárňach, ale aj v plnej váze milovníkov kávy. Káva charakterizovaná stredne vysokou kyslosťou, bohatou arómou a jemnosťou na podnebí. Vysvetľuje náznaky hrozienok. Aromatická zmes, optimálne vyvážená. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
MISCELA VENDING

Intenzívne káva, veľké telo a štruktúra. V miske zmiešajte chuť sušeného sena s trávou čerstvo rezaných tipov. Silný a intenzívny mix, s výraznou smetanovost. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
MISCELA VENDING TOP

Plná káva s vynikajúcou textúrou. Riadená horkosť umožňuje oceniť horké poznámky z kakaa. Aromatická, plná zmes s čokoládou. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0