LINEA CITTÀ D'ITALIA

"CITTÀ D'ITALIA" je nová značka, ktorú založil Caffè La Messicana Piacenza pri príležitosti hostiteľského roku 2015 venovaného najmä zahraničným trhom.

"Mesto Taliansko" je poctou tradície talianskej kávy, ktorá sa stále viac a viac usadzuje vo svete ako jeden z najreprezentatívnejších prvkov "vyrobeného v Taliansku". Pôvodná grafická prezentácia je inšpirovaná niektorými z našich najvýznamnejších miest (Milan, Rím, Benátky, Pisa, Turín, Neapol a ďalšie, ktoré budú nasledovať), ktoré interpretovali ilustrátor-architekt. Použitým kritériom je prehliadanie typických architektonických a štylistických motívov našich miest, čím sa vytvorí klasický a súčasne nový obraz.

Tento klasický a inovatívny prístup sa vzťahuje na "marketingový systém", ktorý spoločnosť Caffè La Messicana Piacenza vytvorila okolo svojich produktov, aby svojim zákazníkom umožnila konečnému spotrebiteľovi komunikovať s ich jedinečnou hodnotou tým, že zachytilo ich pozornosť, výrobky.

CITTÀ D'ITALIA PÍŠE NOVÚ A DÔLEŽITÚ STRÁNKU HISTÓRIE KÁVY LA MESSICANA PIACENZA.

PROGRAM - Ilustrácie linky Caffè d'Italia tvorí milostná milánska umelec Anna Sutor. Jeho kresby boli publikované v novinách, časopisoch, knihách a reklamách v Európe, Spojených štátoch a Brazílii. Jeho diela boli udelené New Yorkskou spoločnosťou pre ilustrátorov a Talianskou asociáciou ilustrátorov.

ČOKOLÁDA

+ - 0
DRŽIAK NA OBRÚSKY b.

+ - 0
DRŽIAK NA OBRÚSKY w.

+ - 0
KOLEKCIA ŠÁLOK

+ - 0
LÍNIA DECAFFEINATO

+ - 0
MISKA NA CUKOR

+ - 0
MISKY NA CUKOR

+ - 0
OBOJSTRANNÝ PÚTAČ

+ - 0