LINEA CITTÀ D'ITALIA

"CITTÀ D'ITALIA" je nová značka, ktorú založil Caffè La Messicana Piacenza pri príležitosti hostiteľského roku 2015 venovaného najmä zahraničným trhom.

"Mesto Taliansko" je poctou tradície talianskej kávy, ktorá sa stále viac a viac usadzuje vo svete ako jeden z najreprezentatívnejších prvkov "vyrobeného v Taliansku". Pôvodná grafická prezentácia je inšpirovaná niektorými z našich najvýznamnejších miest (Milan, Rím, Benátky, Pisa, Turín, Neapol a ďalšie, ktoré budú nasledovať), ktoré interpretovali ilustrátor-architekt. Použitým kritériom je prehliadanie typických architektonických a štylistických motívov našich miest, čím sa vytvorí klasický a súčasne nový obraz.

Tento klasický a inovatívny prístup sa vzťahuje na "marketingový systém", ktorý spoločnosť Caffè La Messicana Piacenza vytvorila okolo svojich produktov, aby svojim zákazníkom umožnila konečnému spotrebiteľovi komunikovať s ich jedinečnou hodnotou tým, že zachytilo ich pozornosť, výrobky.

CITTÀ D'ITALIA PÍŠE NOVÚ A DÔLEŽITÚ STRÁNKU HISTÓRIE KÁVY LA MESSICANA PIACENZA.

PROGRAM - Ilustrácie linky Caffè d'Italia tvorí milostná milánska umelec Anna Sutor. Jeho kresby boli publikované v novinách, časopisoch, knihách a reklamách v Európe, Spojených štátoch a Brazílii. Jeho diela boli udelené New Yorkskou spoločnosťou pre ilustrátorov a Talianskou asociáciou ilustrátorov.

100% ARABICA
KAPSULY KOMPATIBILNÉ ESPRESSO POINT, LAVAZZA BLUE, NESPRESSO, PROFESIONÁLNE KAPSULY - Mercato Horeca

Káva s výraznou kyslosťou, aromatickou a sladkou. Má ľahkú mandľovú a lieskovú chuť. Kapsula s čistou hmotnosťou 7 gramov.

+ - 0
ČOKOLÁDA

+ - 0
DECAFFEINATO
KAPSULY KOMPATIBILNÉ ESPRESSO POINT, LAVAZZA BLUE, NESPRESSO, PROFESIONÁLNE KAPSULY - Mercato Horeca

Zmes kávy so zníženým obsahom kofeínu Kapsule s čistou hmotnosťou 7 gramov.

+ - 0
DRŽIAK NA OBRÚSKY b.

+ - 0
DRŽIAK NA OBRÚSKY w.

+ - 0
EXTRA BAR
KAPSULY KOMPATIBILNÉ ESPRESSO POINT, LAVAZZA BLUE, NESPRESSO, PROFESIONÁLNE KAPSULY - Mercato Horeca

Vyvážená, plná a pikantná káva. Mohol by byť nazývaný mierne korenistý. Kapsula s čistou hmotnosťou 7 gramov.

+ - 0
GRAN MISCELA 100% ARABICA

Zmes je výsledkom spojenia vysoko kvalitnej kávy zo strednej a južnej Ameriky. Jemná káva s výraznou kyslosťou, aromatické a sladké. Má ľahkú mandľovú a lieskovú chuť. Zmes pražených kávových zŕn s mäkkou a pretrvávajúcou chuťou. • Balené v taške s netto hmotnosťou 1000 g.

+ - 0
GRAN MISCELA 100% ARABICA

Zmes je výsledkom spojenia vysoko kvalitnej kávy zo strednej a južnej Ameriky. Jemná káva s výraznou kyslosťou, aromatické a sladké. Má ľahkú mandľovú a lieskovú chuť. Zmes pražených kávových zŕn s mäkkou a pretrvávajúcou chuťou. • Wafer s čistou hmotnosťou 7 gr.

+ - 0